حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

پیام مدیر عامل

هر آنچه کرده‌ایم لطف خدا بوده است

عمران و آبادانی میهن عزیزمان وظیفه الهی و ملی هر ایرانی بوده، هست و خواهد بود و بی‌شک رشد و بالندگی این مرز و بوم، جز در سایه تلاش و کار همگانی امکان پذیر نخواهد بود.

مفتخریم که اعلام نماییم بیش از ۲۰ سال از زمان تأسیس شرکت سایولگا گذشته است و اکنون نام این شرکت اعتماد و کیفیت را در اذهان متباتر می‌سازد. لذا ما در خانواده سایولگا مسئولیت حفظ چنین نام و اعتباری را امروزه، بیش از پیش بر شانه خود احساس می‌کنیم و تلاشی برای خدمت رسانی، با رعایت ارزش‌های جهانی مانند کیفیت، زیربنای پیشرفت ما را تشکیل می‌دهد.

سوابق ما در اجرای پروژه‌های موفق کم نظیر می‌باشد تشکیل کارگروه‌های متفاوت، به کارگیری علم و تجربه، پرسنل مجرب و متخصص، فناوری پیشرفته و تجهیزات به‌روز، رمز موفقیت این شرکت در اجرای پروژه‌های متعدد بوده است.

امروزه صنعت گردشگری به یکی از بخش‌های پر اهمیت در اقتصاد کشورها تبدیل شده است و میهن عزیز ما با میراث غنی فرهنگی در بستری از مناظر زیبا و تنوع آب و هوایی، آثارباستانی، باغ‌ها و آرامگاه‌ها، فرهنگ و هنر، صنایع دستی و غذاهای سنتی، آداب و رسوم، وجود روستاهای سنتی و نمونه گردشگری، پارک‌های جنگلی و… همه و همه مورد توجه گردشگران بوده و اهمیت فراوانی داردو با توجه به پتانسیل‌های بی نظیر گردشگری برای دست یافتن به جایگاه واقعی ایران و خلخال به عنوان یکی ازغنی ترین فرهنگ‌ها با ویژگی‌های طبیعی کم نظیر نیازمند اجرای مجتمع برخوردار از نظام کارآمد و به روز و بهره مند از دانش و فناوری مرتبط و نیز هدفمند برای توسعه ظرفیت‌ها و گسترش کمی و کیفی خدمات و محصولات برای رونق گردشگری می‌باشیم. در این راستا شرکت سایولگا اقدام به ساخت مجتمع توریستی تفریحی بام خلخال نموده و از همه علاقه مندان به مشارکت و همفکری، دعوت به عمل می‌آورد تا با همکاری همه دوستداران ایران و خلخال گامی نو برای شکوفایی و رونق این صنعت برداشته شود.

ارتباط با ما
خلخال ، خیابان امام خمینی ، خیابان شهید مظفر عزیزی (سه راه بیمارستان قدیم )، مجتمع تجاری صدف ، طبقه اول ، شرکت خلخال گشت
04532434451
info@bamkala.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X